Slikarska paleta Carioca za 13 boja

€2,99
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Slikarska paleta Carioca za 13 boja praktičan je plastični pribor namijenjen svim umjetnicima i kreativcima. Zahvaljujući svojoj praktičnoj veličini odlično leži u ruci i olakšava miješanje pojedinih nijansi. Predstavlja pouzdanu osnovu za rad s različitim slikarskim tehnikama.

Parametri proizvoda

  • Marka: Carioca
  • Materijal: plastika
  • Kapacitet: 13 boja
  • Težina: 0,09 kg
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Upotreba

Paleta je prikladna za miješanje i nanošenje akvarelnih, vodenih, akrilnih i uljanih boja.

Često postavljana pitanja

Za koje je vrste boja paleta namijenjena? Paleta je prikladna za akvarelne, vodene, akrilne i uljane boje.

Koliko boja stane na paletu? Paleta je dizajnirana za 13 boja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno