Natrag u trgovinu SKR9414000_2

Skicár SAKURA 140 g/m² – 80 listov, 9 – 21 cm

Na zalihi

Odaberi
€5,59
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Skicár SAKURA s glatkim bijelim papirom gramature 140 g/m² i 80 listova savršen je izbor za crtanje, lettering i skiciranje kod kuće, u školi ili na putovanjima. Papir omogućuje slojevito nanošenje suhih medija, kao i lagano, blago laviranje bez pretjeranog uvijanja. Zahvaljujući čvrstom lijepljenom uvezu, blok pouzdano drži sve listove na jednom mjestu tijekom rada.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: SAKURA
  • Gramatura papira: 140 g/m²
  • Broj listova: 80 listova
  • Boja papira: bijela
  • Površina: glatka
  • Vrsta uveza: lijepljeni uvez
  • Podrijetlo: Japan (tradicija od 1921. godine)

Upotreba i tehnike

Blok je prikladan za grafitne olovke, ugljen, bojice, finelinere, flomastere, lettering te lagano laviranje tušem ili akvarelom. Kod korištenja vlažnih tehnika preporučuje se umjereno nanošenje vode i sušenje papira između slojeva. Glatka površina omogućuje izradu iznimno preciznih i čistih linija pigmentnim flomasterima.

Često postavljana pitanja

Koja je gramatura papira i podnosi li vlažne tehnike? Papir ima gramaturu od 140 g/m², što ga čini pogodnim za suhe medije i lagano laviranje uz minimalnu količinu vode.

Kakav uvez ima ovaj skicár? Skicár ima čvrst lijepljeni uvez koji sigurno drži svih 80 listova zajedno tijekom svakodnevnog stvaranja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno