Sjajna akrilna boja KREUL 50 ml

Na zalihi

Odaberi
€3,75
€75,00 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sjajna akrilna boja KREUL prikladna je za širok raspon umjetničkih i obrtničkih primjena. Ova boja pruža živahan i izdržljiv završni sjaj koji je idealan za projekte u kojima se želi postići upečatljiv vizualni učinak. Boja je prikladna za korištenje na različitim površinama uključujući platno, papir, drvo, metal i plastiku, što omogućuje veliku fleksibilnost u njezinoj uporabi. Akrilna boja dizajnirana je za umjetnike, hobiste i obrtnike koji traže visokokvalitetnu, postojanu boju s završnim slojem visokog sjaja. Visoka pokrivnost i intenzitet boje čine ga idealnim za izradu umjetnina, ukrasnih predmeta ili za renoviranje i dekoriranje namještaja. Sjajna akrilna boja KREUL dostupna je u raznim bojama, omogućujući umjetnicima da odaberu točno one nijanse koje su im potrebne za njihove projekte. Ova boja također ima prednost brzog sušenja i jednostavnog nanošenja, što je čini praktičnim izborom za razne umjetničke i zanatske radove. S ovim bojama možete očekivati profesionalne rezultate, bilo da stvarate umjetničko djelo ili oživljavate stari namještaj.

Parametri proizvoda:

  • Sjajna akrilna boja
  • volumen 50 ml
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno