Natrag u trgovinu PRIP3750FG0_25

Sintetički kist PRINCETON Select Filbert Grainer s kratkom drškom

Na zalihi

Odaberi
€5,19
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Sintetički kist PRINCETON Select Filbert Grainer s kratkom drškom svestrani je umjetnički kist u obliku mačjeg jezika, idealan za studente i hobiste. Serija Select ističe se elastičnošću sintetičkih vlakana, dugim vijekom trajanja i preciznim potezom pri slikanju. Kratka drvena drška pruža izvrsnu kontrolu pri detaljnom radu izbliza te je prilagođena za rad s akrilnim, uljanim i akvarel bojama.

Ključne značajke

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Oblik kista: Mačji jezik (Filbert Grainer)
  • Vrsta dlake: Sintetička vlakna
  • Drška: Kratka, plava drvena
  • Ferula: Srebrna
  • Pakiranje: 1 kom
  • Upotreba: Univerzalna (akril, ulje, akvarel)
  • Ciljna skupina: Studenti, hobi umjetnici, školsko slikanje

Primjena i tehnike

Kist je prikladan za lazurno slikanje, ravnomjerno prekrivanje površina i precizne detalje. Izvrsno se primjenjuje u radu s akrilnim, uljanim i akvarelnim bojama u školi i slobodnom stvaralaštvu.

Često postavljana pitanja

Kako održavati kist nakon slikanja? Nakon upotrebe isperite kist vodom (kod uljanih boja najprije razrjeđivačem), nježno oblikujte vrh i ostavite ga da se suši u vodoravnom položaju.

Za koje je tehnike namijenjen ovaj kist? Zahvaljujući univerzalnoj sintetičkoj dlaci, možete ga koristiti za akril, ulje i akvarel, kako za lazure tako i za ravnomjerno nanošenje boje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno