Natrag u trgovinu JOV5066A

Set tekućih tempera JOVI Premium 6 x 500 ml

€30,50
€10,17 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Tekuća tempera JOVI Premium u praktičnom setu 6 x 500 ml spremna je za trenutnu upotrebu izravno iz boce. Ove intenzivne boje na bazi vode s visokom pokrivnošću namijenjene su za školske projekte i dječje stvaralaštvo od 3. godine života. Formula na prirodnoj bazi je bez glutena te se lako ispire s ruku i tkanina.

Karakteristike proizvoda:

  • Marka: JOVI
  • Linija proizvoda: Premium
  • Količina u pakiranju: 6 x 500 ml
  • Konzistencija: tekuća
  • Boje: miks osnovnih boja (višebojno)
  • Svojstva: bez glutena, topivo u vodi, certifikat EN 71
  • Namjena: za djecu od 3 godine i školske projekte

Uporaba i nanošenje

Boje se nanose kistom, valjkom, lopaticom ili spužvicom na upojne površine kao što su papir, karton, drvo ili glina za modeliranje. Pojedine nijanse mogu se međusobno miješati i razrijediti vodom radi postizanja nježnijih tonova. Praktičan čep za doziranje na boci omogućuje precizno nanošenje bez prolijevanja.

Često postavljana pitanja

Jesu li ove boje sigurne i perive s tkanina? Da, boje su na prirodnoj bazi bez glutena, posjeduju certifikat EN 71 i lako se peru s većine tkanina te uklanjaju s kože vodom i sapunom.

Na kojim materijalima se mogu koristiti? Tempere odlično prianjaju na papir s većom gramaturom, karton, drvo te na suhu masu za modeliranje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Završni akrilni lak sjajni od Kompozit – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)

Završni akrilni lak sjajni od Kompozit – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)


Prodajna cijena  9,48 € Redovna cijena  11,85 €
Kompozit
Kompozit satin akrilni završni sloj – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)

Kompozit satin akrilni završni sloj – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)


Prodajna cijena  9,58 € Redovna cijena  11,97 €
Kompozit
Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine

Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine


9,29 € Jedinična cijena 19,77 €/kg
ARTMiE
Silikonsko ulje ARTMIE 20 ml

Silikonsko ulje ARTMIE 20 ml


2,43 € Jedinična cijena 121,50 €/L
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja


13,49 €
Kompozit
(3)

Nedavno viđeno