Set plastelina za modeliranje JOVI 10 x 15 g

€3,69
€24,60 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set plastelina za modeliranje JOVI 10 x 15 g predstavlja višekratno upotrebljivu masu na biljnoj bazi koja se nikada ne suši. Namijenjena je djeci od 3 godine, vrtićima i školama za svestrano trodimenzionalno stvaranje i razvoj fine motorike. Zahvaljujući posebnom sastavu ima čak 34,5 % veći volumen pri istoj masi u usporedbi s drugim plastelinima te nudi živopisnu paletu boja koje se lako međusobno miješaju.

Karakteristike proizvoda:

  • Marka: JOVI
  • Vrsta mase: masa za modeliranje / plastelin na biljnoj bazi
  • Pakiranje: set od 10 kom (10 x 15 g)
  • Ukupna težina: 150 g
  • Boja: višebojna
  • Svojstva: nikada se ne suši, bez glutena i glavnih alergena, netoksična
  • Certifikacija: EN 71
  • Namjena: za djecu od 3 godine, škole i vrtiće
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Uporaba i tehnike:

Prije početka rada plastelin temeljito premjestite rukama kako bi postigao potrebnu mekoću i podatnost. Iznimno je elastičan, lako se vadi iz kalupa i prikladan je za slobodno modeliranje, rad s kalupima i alatima za oblikovanje, utiskivanje, modeliranje na armaturi te slikanje plastelinom po papiru.

Često postavljana pitanja:

Suši li se ovaj plastelin na zraku ili se mora peći? Plastelin se ne suši na zraku niti se peče u pećnici jer zahvaljujući biljnoj bazi ostaje trajno mekan i namijenjen je za višekratnu igru.

Sadrži li masa gluten ili uobičajene alergene? JOVI plastelin ne sadrži gluten niti glavne alergene te u potpunosti zadovoljava sigurnosni standard EN 71.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno