Natrag u trgovinu DLR216940300

Set kistova za ulje DALER ROWNEY Simply – svinjska čekinja, 3 kom, veličina 1

Na zalihi
€3,29
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set od 3 kista za ulje DALER ROWNEY Simply veličine 1 dizajniran je za početnike i hobiste. Čvrsta svinjska čekinja izvrsno nosi gustu boju, pouzdano drži potez i ostavlja izražajne teksture tipične za uljano slikarstvo te gusti (heavy body) akril. Zahvaljujući kratkoj dršci, s kistovima se izuzetno lako radi izbliza pri izradi detalja i osnovnih oblika.

Održavanje kistova je jednostavno: nakon rada s uljem dovoljno je boju obrisati krpicom, kist oprati u otapalu i dočistiti sapunicom, a kod akrila je dovoljna sapunica prije nego što se boja osuši. Nakon pranja čekinje nježno oblikujte i sušite u vodoravnom položaju ili s čekinjama okrenutima prema dolje.

  • Marka: DALER ROWNEY (serija Simply)
  • Sadržaj pakiranja: 3 kom kistova (veličina 1)
  • Materijal: čvrsta svinjska čekinja
  • Drška: kratka drška za rad izbliza
  • Prikladno za: uljane boje i guste (heavy body) medije
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno