Set kistova za šablone Pentart, 4 kom

Na zalihi
€2,39
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set kistova za šablone marke Pentart sadrži 4 kista dizajnirana posebno za nanošenje boje kroz šablone. Idealan je izbor za sve kreativce koji traže pouzdan pribor za precizno tapkanje i rad s tehnikom šablona.

Parametri proizvoda

  • Marka: Pentart
  • Kategorija proizvoda: PENTA COLLECTION | BRUSHES & PAINT TOOLS
  • Količina u pakiranju: 4 kom
  • Sadržaj pakiranja: 1 set

Upotreba

Ovi kistovi namijenjeni su za rad sa šablonama te su prikladni za razne kreativne tehnike i projekte koji zahtijevaju precizno nanošenje boje.

Često postavljana pitanja

Koliko se kistova nalazi u ovom pakiranju? U pakiranju se nalazi set od 4 kista.

Za što su ovi kistovi prvenstveno namijenjeni? Kistovi su dizajnirani za rad i nanošenje boja kroz šablone.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno