Set kistova Pentart, 7 kom, razne vrste

Na zalihi
€3,75
Na putu k namaDostava za 6–7 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set kistova Pentart praktičan je umjetnički set koji sadrži 7 kistova različitih vrsta. Predstavlja svestrani pribor za slikanje i kreativne tehnike za svakog umjetnika koji traži različite oblike kistova u jednom pakiranju.

Parametri proizvoda

  • Marka: Pentart
  • Kolekcija: PENTA COLLECTION
  • Kategorija: Kistovi i slikarski pribor
  • Sadržaj pakiranja: 7 kom kistova (razne vrste)
  • Broj pakiranja: 1 kom

Često postavljana pitanja

Koliko se kistova nalazi u ovom setu? Set sadrži ukupno 7 komada kistova.

Jesu li u setu isti kistovi? Pakiranje sadrži mješavinu različitih vrsta kistova.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno