Natrag u trgovinu JOV5026B

Set dječjih boja JOVI Premium tekuća tempera 6 x 250 ml – miks boja varijanta B

€17,99
€11,99 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set dječjih boja JOVI Premium sadrži tekuću temperu na bazi vode s visokom pokrivnošću i živopisnim nijansama, spremnu za trenutačno stvaranje. Osmišljena je za školske projekte i dječje slikanje od 3 godine starosti. Boja se lako razmazuje, brzo suši te se zahvaljujući sastavu na prirodnoj bazi bez glutena jednostavno pere s ruku i tkanina.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Serija: Premium
  • Vrsta proizvoda: tekuća tempera
  • Sadržaj pakiranja: set 6 x 250 ml (miks boja varijanta B)
  • Sastav: na bazi vode, prirodni sastojci, bez glutena
  • Prikladno za: djecu od 3 godine, škole i vrtiće
  • Certifikacija: EN 71

Primjena i tehnike

Boja je spremna za izravnu upotrebu iz boce s praktičnim čepom za doziranje. Nanosi se kistom, valjkom, lopaticom ili spužvicom na upijajuće podloge poput papira, kartona, drva ili glinenih i modelarskih masa koje se suše na zraku. Nijanse se mogu međusobno miješati i razrijediti vodom za postizanje nježnijih tonova.

Često postavljana pitanja

Mogu li se boje lako isprati s odjeće? Da, JOVI tekuće tempere izrađene su na prirodnoj bazi te se lako peru s ruku sapunom i uklanjaju s većine tekstilnih materijala.

Treba li boju razrijediti prije slikanja? Ne, boje su spremne za izravnu upotrebu, no po želji ih možete razrijediti s nekoliko kapi vode za transparentnije efekte.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno