Natrag u trgovinu JOV5026A

Set dječjih boja JOVI Premium 6 x 250 ml – varijanta A

€17,99
€11,99 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Tekuća tempera JOVI Premium u praktičnom setu od 6 x 250 ml predstavlja neprozirnu boju na bazi vode sa živim, zasićenim nijansama i iznimno visokom pokrivnošću. Spremna je za izravnu upotrebu iz boce s praktičnim čepom za doziranje, lako se razmazuje te je savršena za dječje stvaralaštvo od 3 godine starosti, školske projekte i likovne radionice. Zahvaljujući formuli na prirodnoj bazi bez glutena, sigurna je za upotrebu te se jednostavno ispire s ruku i pere s većine tkanina.

Karakteristike i svojstva

  • Marka: JOVI
  • Serija: JOVI Premium
  • Oblik: tekuća tempera na bazi vode
  • Količina pakiranja: 6 x 250 ml (miks boja, varijanta A)
  • Svojstva: visoka pokrivnost, brzo sušenje, mogućnost međusobnog miješanja, razrjeđivanje vodom
  • Sastav: prirodna baza, bez glutena, jednostavno se pere s tkanina i ispire s ruku
  • Sigurnost: EN 71 certifikat, prikladno za djecu od 3 godine

Upotreba i tehnike

Boje se nanose kistom, valjkom, lopaticom ili spužvicom na upijajuće podloge poput papira veće gramature, kartona, drva ili glina koje se suše na zraku. Mogu se međusobno miješati, a razrjeđivanjem vodom postižu se mekši i svjetliji tonovi.

Često postavljana pitanja

Mogu li se ove dječje boje lako oprati s odjeće? Da, boje JOVI Premium izrađene su na prirodnoj bazi i lako se peru s većine standardnih tekstila te jednostavno ispiru s ruku toplom vodom i sapunom.

Na koje se podloge boja može nanositi? Najbolje prianja na porozne i upijajuće materijale kao što su papir, karton, ljepenka, drvo i mase za modeliranje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno