Set dječjih boja JOVI Premium 6 x 1000 ml

€58,90
€9,82 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set dječjih boja JOVI Premium sadrži 6 boca tekuće tempere volumena 1000 ml u različitim nijansama. Ove boje na bazi vode spremne su za trenutnu upotrebu, pružaju visoku pokrivnost te bogate i živopisne tonove. Zahvaljujući formuli na prirodnoj bazi bez glutena, iznimno su sigurne za školske projekte i dječje likovno stvaralaštvo od 3 godine starosti.

Karakteristike i svojstva

  • Brend: JOVI
  • Serija: Premium
  • Oblik: tekuća tempera
  • Volumen: 6 x 1000 ml
  • Boja: višebojno (miks osnovnih nijansi)
  • Sastav: na bazi vode, prirodna baza, bez glutena
  • Sigurnost: EN 71 certifikat, prikladno za djecu od 3 godine
  • Težina pakiranja: 7,814 kg

Upotreba i primjena

Boja se jednostavno nanosi kistom, valjkom, lopaticom ili spužvicom na papir, karton, drvo, tekstil i glinu za modeliranje. Pojedine nijanse mogu se međusobno miješati i razrijediti vodom za postizanje nježnijih tonova. Praktičan čep omogućuje precizno doziranje i sprječava prolijevanje. Boja se lako ispire s ruku i većine tkanina običnim pranjem.

Često postavljana pitanja

Jesu li ove boje sigurne i perive s tkanina? Da, boje su izrađene na prirodnoj bazi bez glutena, posjeduju EN 71 certifikat te se jednostavno ispiru s ruku i uklanjaju pranjem s odjeće.

Na koje se podloge može nanositi JOVI tempera? Boja izvrsno prianja i brzo se suši na papiru, kartonu, drvu, tkanini i masama za modeliranje.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Završni akrilni lak sjajni od Kompozit – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)

Završni akrilni lak sjajni od Kompozit – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)


Prodajna cijena  9,48 € Redovna cijena  11,85 €
Kompozit
Kompozit satin akrilni završni sloj – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)

Kompozit satin akrilni završni sloj – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)


Prodajna cijena  9,58 € Redovna cijena  11,97 €
Kompozit
Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine

Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine


9,29 € Jedinična cijena 19,77 €/kg
ARTMiE
Silikonsko ulje ARTMIE 20 ml

Silikonsko ulje ARTMIE 20 ml


2,43 € Jedinična cijena 121,50 €/L
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja


13,49 €
Kompozit
(3)

Nedavno viđeno