Natrag u trgovinu NVP191201562

Set akvarela Bijele noći u metalnoj kutiji - 21 komad - Nevskaya Palitra

(3)
€52,74
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Set akvarela Bijele noći, pakiran u metalnu kutiju, inspiriran je prirodnim fenomenom Bijelih noći viđenim u Sankt Peterburgu. Boje su izrađene prema modernom receptu na bazi organskih pigmenata i gume arabike kao veziva. Zahvaljujući visokom sadržaju pigmenata, mogu se razrijediti s većom količinom vode. Boje se lako miješaju i lako razmazuju. Prikladne su posebno za napredne i iskusne umjetnike, jamčeći najvišu kvalitetu marke Nevskaya Palitra. Set uključuje 21 nijansu boja, koje su smještene u posudice od 2,5 ml. Možete ih rasporediti u metalnoj kutiji prema vlastitim potrebama. Kutija ima ručku, zahvaljujući kojoj boje možete ponijeti sa sobom čak i na putovanja. Parametri proizvoda:- Set akvarela Bijele noći u metalnoj kutiji- Pogodno za napredne umjetnike- Moderna receptura- Lako se miješa i razmazuje- Visoko pigmentirano- Ergonomska metalna kutija s ručkom za nošenje- Set uključuje 21 x 2,5 ml boje
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Te boje imaju nevjerojatnu pigmentaciju, oduševljena sam time kako se prekrasno razlijevaju na papiru.

Dana Provjerena recenzija

Metalna kutijica je vrlo praktična za nošenje, a same boje su vrhunska kvaliteta koju sam dugo tražila.

Hana Provjerena recenzija

Kao studentica umjetnosti priuštila sam si ovaj set i uopće ne žalim, to je potpuno drugačiji doživljaj slikanja nego sa školskim vodenim bojama.

Beáta Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,72 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 22,88 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno