Natrag u trgovinu RMSAR0700GE

Set aktilnih boja Nassau Fine Art u kutiji – 15-dijelni

€18,04
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set akrilnih boja Nassau Fine Art spakiranih u praktičnu plastičnu kutiju. Kvalitetne akrilne boje za slikanje na platnu i drugim površinama. Koncentirani jaki pigmenti koji se nalaze u bojama lako se miješaju i daju vam beskonačne mogućnosti za nove nijanse. Mogu se koristiti u tehnici mixed media kombinirane sa vodenim bojama, strukturnim pastama i gelovima, za airbrush tehniku i grafičke pečate. Set sadrži i 6 slikarskih kistova specijalno namenjenih za slikanje akrilnim bojama, kojima ćete postići veliki broj efekata. Kada se osuše, boje su trajne, vodootporne i fleksibilne. Idealne i za početnike i za profesionlace.


karakteristike proizvoda

  • set akrilnih boja Nassau Fine Art
  • odgovarajuće i za početnike i za profesionalce
  • 15-dijelni set
  • pakiranje sadrži: 9 x 75 ml akrilnih boja, 6 x slikarskih kistova (1 x lepeza br. 6, 3 x ravni br. 2, 3, 6 i 2 x okrugli br. 1 i br. 4)
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno