Natrag u trgovinu RSK134_920

Set akrilnih boja za tekstil CAT | ROSA TALENT

Na zalihi

Odaberi
€12,99
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

ROSA TALENT Set akrilnih boja za tekstil je kolekcija živopisnih boja za tekstil namijenjena ukrašavanju i personalizaciji tkanina. Ovaj svestrani set boja za tekstil sadrži pažljivo odabranu paletu koja uključuje osnovne nijanse za širok raspon kreativnih projekata na tkanini, od modnih preinaka do kućnih dekoracija.

Svaka boja pruža bogato, neprozirno prekrivanje na pamuku, lanu, svili i mješovitim materijalima, a nakon toplinskog fiksiranja glačalom postaje otporna na pranje. Boje su na vodenoj bazi, slabog su mirisa i nakon sušenja ostaju fleksibilne bez pretjeranog krutosti tkanine.

Boje glatke kremaste konzistencije lako se nanose pomoću kistova, spužvica ili šablona i osiguravaju ravnomjerno prekrivanje bez razlijevanja. Boje se bez napora miješaju, što omogućuje stvaranje vlastitih nijansi i jedinstvenih uzoraka.

Ovaj set je idealan za ukrašavanje majica, traper jakni, torbi, jastuka ili tenisica i nudi sve što vam je potrebno za realizaciju vaših kreativnih ideja. Idealan izbor za kreativce, hobiste i ljubitelje tekstilne umjetnosti.


Parametri proizvoda:


  • EAN: 4823098506195
  • Boje: dostupni su setovi od 6, 9 ili 12 boja
  • Volumen po jednoj posudici: Svaka ima volumen od 20 ml
  • Tip: set akrilnih boja za tekstil
  • Marka: ROSA Talent
  • Prikladne površine: pamuk, lan, svila, mješovite tkanine
  • Završna obrada: trajna nakon toplinskog fiksiranja
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno