Natrag u trgovinu RMSAR0701GEG

Set akrilnih boja Nassau Fine Art 18 x 36 ml

Na zalihi
€15,79
€24,37 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Zahvaljujući svojoj bogatoj paleti nijansi set akrilnih boja Nassau Fine Art od 36 dijelova je odgovarajući za sve koji slikaju veliki broj slika. Ove akrilne boje za slikanje su 100 % na bazi akrilne smole i brzo se suše. Imaju kremastu konzistenciju, koncentrirane i čvrste kvalitetne pigmente. Lako se međusobno miješaju i daju beskonačni broj nijansi. Ako ih pomešati sa vodom i nanesete u tankom sloju dobit ćete akvarel efekat. Akrilne boje Nassau karakterizira velika pokrivna sposobnost na površinama većih dimenzija i nježni detalji. Pri slikanju omogućavaju umjetnicima precizne i izražene poteze kistom.

Idealne su za učenje teorije miješanja boja i mogu se primjeniti za mnoge slikarske tehnike i na mnoge površine. Njima možete slikati na papiru, platnu, drvetu, kartonu. Dostupne su po povljnoj cijeni pa možete više eksperimentirati sa njima! Idealne za početnike, ali i za one napredne.

karakteristike proizvoda

  • set akrilnih boja Nassau Fine Art u velikom pakiranju
  • odgovarajuće i za početnike i za profesionalce
  • pakiranje sadrži: 18 x 36 ml akrilnih boja
  • 100 % na bazi akrilne smole
  • odgovarajuće za različite vrste površina
  • dimenzije pakiranja: 25x25x3 cm
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno