Natrag u trgovinu DRWDA0801000000C

Samosušeća masa za modeliranje DARWI bijela 1000 g

Na zalihi
€6,39
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI samosušeća masa za modeliranje na bazi vode idealna je za škole, likovne radionice i kućne kreativce. Zahvaljujući homogenoj strukturi s vrlo finim zrnom, omogućuje detaljnu izradu figurica, dekoracija, nakita, maketa, reljefa i otisaka. Masa je podatna, poluelastična, ne lijepi se za ruke, bez mirisa je i izvrsno prianja na porozne podloge poput drva, kartona ili gipsa.

Materijal se prirodno stvrdnjava na sobnoj temperaturi bez pečenja u pećnici (cca 24 sata na 1 cm debljine) te zadržava svoj izvorni oblik i dimenzije bez skupljanja. Nakon potpunog sušenja, srednje tvrdu površinu moguće je rezati, bušiti, brusiti i dekorirati akrilnim ili tempera bojama te lakom.

  • Težina pakiranja: 1000 g (1 kg)
  • Boja: bijela
  • Svojstva: stvrdnjavanje na zraku bez pečenja, bez skupljanja, bez mirisa, ne lijepi se za ruke
  • Obrada nakon sušenja: brušenje, bušenje, rezanje, oslikavanje akrilom ili temperom, lakiranje
  • Upotreba i prianjanje: modeliranje detalja, otisci, primjena na drvo, karton i gips
  • Sigurnost: u skladu s europskim normama za igračke
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno