Natrag u trgovinu DRWDA0851000K01C

Samostvrdnjavajuća masa za modeliranje DARWI Kids bijela 4 x 1000 g

€23,50
€5,88 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI Kids samostvrdnjavajuća masa za modeliranje u ekonomičnom pakiranju 4 x 1000 g idealan je izbor za škole, kreativne radionice i stvaranje kod kuće. Zahvaljujući posebno prilagođenoj, mekšoj i podatnijoj formuli na bazi vode, lako se oblikuje bez napora, ne lijepi se za ruke, ne ostavlja tragove boje na prstima i potpuno je bez mirisa. Četiri zasebno hermetički zatvorena bloka omogućuju postepenu upotrebu materijala koji uvijek ostaje savršeno svjež.

Masa se stvrdnjava na zraku na sobnoj temperaturi otprilike 24 sata po centimetru debljine, bez skupljanja. Djeca je mogu oblikovati rukama, valjkom ili modlicama, a pojedine je dijelove dovoljno jednostavno pritisnuti jedne uz druge. Nakon potpunog sušenja nastaje čvrst predmet spreman za oslikavanje temperama ili akrilnim bojama te naknadno lakiranje.

  • Sadržaj pakiranja: 4 zasebno hermetički zatvorena bloka od 1000 g (ukupno 4 kg bijele mase).
  • Svojstva: Na bazi vode, meka tekstura, ne lijepi se, ne prlja i ne skuplja se pri sušenju.
  • Sušenje: Samostvrdnjavanje na zraku (cca 24 h/1 cm debljine), bez potrebe za pečenjem u pećnici (ne ubrzavati toplinom).
  • Završna obrada: Čvrsta površina pogodna za oslikavanje temperama, akrilom i lakiranje.
  • Sigurnost: Formula zadovoljava europske standarde za igračke.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno