Natrag u trgovinu DRWDA0851000000C

Samostvrdnjavajuća masa za modeliranje DARWI Kids 1000 g bijela

Na zalihi
€5,29
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI Kids samostvrdnjavajuća masa za modeliranje nudi nježnu i mekšu formulu na bazi vode, posebno osmišljenu za djecu u vrtićima, školama ili na kreativnim radionicama. Masa je bez mirisa, ne lijepi se za ruke, ne ostavlja mrlje na prstima te je zahvaljujući lakoći miješenja savršena za razvoj fine motorike i rehabilitaciju šaka. Pojedini dijelovi spajaju se jednostavnim pritiskom, a masa se može oblikovati rukama, valjkom, kalupima za izrezivanje ili teksturnim podlogama.

Masa se stvrdnjava na zraku na sobnoj temperaturi približno 24 sata po 1 cm debljine, bez potrebe za pečenjem u pećnici. Tijekom sušenja se ne skuplja te zadržava svoj izvorni oblik i dimenzije. Nakon potpunog stvrdnjavanja proizvod je čvrst, otporan i spreman za oslikavanje temperama ili akrilnim bojama te naknadno lakiranje. Preostalu otvorenu masu dovoljno je umotati u vlažnu krpu i zatvoriti u hermetičku vrećicu.

  • Težina: 1000 g (1 kg)
  • Boja: bijela
  • Svojstva: mekana, na bazi vode, bez mirisa, ne lijepi se i ne prlja
  • Stvrdnjavanje: na zraku (cca 24 sata po 1 cm debljine), bez pečenja
  • Završna obrada nakon sušenja: pogodna za bojanje akrilom i temperom, može se lakirati
  • Sigurnost: zadovoljava europske norme za igračke
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno