Natrag u trgovinu DRWDA0810500000C

Samostvrdnjavajuća masa za modeliranje DARWI 500 g – terakota

Na zalihi
€4,29
€8,58 / kg
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DARWI samostvrdnjavajuća masa za modeliranje podatan je i poluelastičan materijal na bazi vode, idealan za izradu figurica, dekoracija, nakita i reljefa. Zahvaljujući homogenoj strukturi s vrlo finim zrnom omogućuje preciznu izradu detalja i otisaka, ne lijepi se za ruke i nema neugodan miris. Masa se tijekom sušenja na zraku ne skuplja te savršeno prianja na porozne površine poput drva, kartona ili gipsa.

Stvrdnjavanje se odvija na sobnoj temperaturi približno 24 sata po 1 cm debljine. Nakon potpunog sušenja dobiva se srednje tvrda površina koju možete po želji rezati, brusiti, bušiti, oslikavati akrilnim ili tempera bojama te na kraju zaštititi lakom. Ostatak mase jednostavno zamotajte u vlažnu krpu i zatvorite u hermetičku vrećicu za sljedeću upotrebu.

  • Stvrdnjava se na zraku bez potrebe za pečenjem u pećnici
  • Vrlo fina struktura pogodna za sitne detalje i reljefne otiske
  • Nema skupljanja – proizvod zadržava oblik i dimenzije
  • Jednostavna dorada (brušenje, bušenje, oslikavanje i lakiranje)
  • U skladu s europskim normama za igračke
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno