Natrag u trgovinu NVP1942017

Saint-Petersburg 24x2.5ml set akvarelnih boja

€47,66
€794,33 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Ovaj set umjetničkih akvarelnih boja iz Saint-Petersburga 24x2,5ml. Ovaj set će se svidjeti ne samo iskusnom umjetniku, već i početniku! Slikanje akvarelnim bojama predstavlja opuštanje i izvrsno izražavanje osjećaja za umjetnike. Njihova jaka strana je njihov nježan akvarelni efekt i tok boja. Set uključuje 24 akvarelne boje na bazi vode, koje su pohranjene u obliku čvrstih kocki (kocka boje pohranjena je u plastičnoj čaši u obliku kocke) volumena 2,5ml. Izrađene su od kvalitetnih odabranih pigmenata s velikom zasićenošću i svjetlinom. Prikladne su za slikanje na površinama kao što su tvrdi papir (crtanje) ili akvarelni papir. Za nanošenje boje prikladno je koristiti okrugle kistove s finom do sintetičkom dlakom. Pakiranje uključuje 3 dijela. Prvi dio sadrži kocke boje, drugi se koristi za miješanje boja, a treći sadrži akvarelni papir s tablicom na kojoj možete isprobati kako će vaše boje izgledati. Također uključuje pretinac za pohranu kista. Parametri proizvoda: - vodene akvarele na bazi vode koje se mogu razrijediti vodom - boje su visoko pigmentirane i kvalitetne, poluprozirne do neprozirne - postojanost boja na svjetlost varira ovisno o boji (+, ++, +++) - set uključuje 24 x 2,5 ml boje - moguće fiksiranje lakom unutar otprilike 24 sata - savršen savjet za poklon
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno