Natrag u trgovinu CCH68235

Rocaille perle, pastelne boje, 3mm, set od 12x17g

€21,90
€107,35 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Tražite li svestran i kreativan materijal za izradu nakita i ukrasnih dodataka, ovaj set rocaille perli u pastelnim bojama idealan je izbor. Ove male staklene perle promjera 3 mm i veličine 8/0 odlikuju se delikatnim sjajem i ugodnim tonovima koji se lijepo slažu s perlama, plastičnim perlama ili drugim ukrasima. Možete ih koristiti u izradi ogrlica, narukvica, naušnica, ali i u ukrašavanju razglednica, okvira, uskrsnih jaja ili blagdanskih ukrasa. Prikladni su za navlačenje na elastičnu nit, žicu za nakit ili najlon - jednostavno stvorite originalni dodatak koji će biti točno prema vašem stilu. Pakiranje sadrži 12 nijansi, svaka u praktičnoj prozirnoj teglici, što čini udoban rad s perlicama i jednostavno pohranjivanje. Ovaj set je prikladan za početnike kao i za iskusne kreatore i donijet će vam sate kreativne zabave. Parametri proizvoda: Pakiranje sadrži: 12 staklenki perlica od 17g Promjer perlica: 3 mm Veličina: 8/0 Veličina rupa: 0,6–1,0 mm Boja: Pastelne nijanseMaterijal: Staklo
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,38 € Jedinična cijena 29,20 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno