Natrag u trgovinu KRL17490

Rezervno punjenje za markere Triton - KREUL - bijeli set

(5)
€9,40
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Zamjensko punjenje za Triton akrilne markere njemačkog branda KREUL u elegantnoj crnoj boji. Set uključuje akrilna tinta u staklenoj boci i Triton akrilni marker. Triton akrilni markeri njemačkog branda KREUL odličan su dodatak slikanju akrilom. U kombinaciji sa Solo Goya akrilnim bojama, možete kreirati smele linije i zanimljive detalje na platnu. Naravno, takav svestran flomaster se može brzo potrošiti. Prazan flomaster se stoga može lako napuniti priloženim akrilnom tintom. Ovaj korak čuva životnu sredinu, jer možete koristiti jedan marker iznova i iznova.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • Zamjensko punjenje za KREUL Triton akrilne markere
  • Tinta na bazi vode
  • Visok intenzitet boje, pigmenti otporni na svijetlost
  • Nakon sušenja stvara svilenkastu mat površinu
  • Pogodno za različite površine - platno, papir, karton, drvo, kamen, plastiku, metal, staklo
  • Set sadrži: 1 x 50 ml Triton akrilna tinta u staklenoj boci s pipetom i 1 x Triton akrilni marker (s vrhom od 1 - 4 mm)
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Bijela boja u ovom setu je zaista gusta i prekrasno prekriva čak i na tamnoj podlozi.

Monika Provjerena recenzija

Vrlo povoljna kupnja, ova punjenja mi u studiju traju cijelu vječnost.

Petra Provjerena recenzija

Flomastere sam zahvaljujući ovom setu dopunio u tren oka i opet su savršeno funkcionalni.

Lucia Provjerena recenzija

Odlično rješenje, umjesto kupovanja novih flomastera dovoljno je samo doliti tintu i nastaviti s radom.

Martina Provjerena recenzija

S ovim setom sam maksimalno zadovoljna, bijela boja je čista i u flomasterima se ne zgrušava.

Veronika Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno