Natrag u trgovinu PRIP3950W_100

Ravni wash kist PRINCETON Velvetouch s kratkom drškom

Na zalihi

Odaberi
€20,90
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Univerzalni umjetnički wash kist PRINCETON Velvetouch dizajniran je za kreativce koji rade s vodenim i uljanim medijima. Odlikuje se širokim ravnim snopom od posebno usklađene mješavine sintetičkih vlakana koji zadržava puno boje, osigurava precizan potez i omogućuje slikanje ravnomjernih ploha kao i oštrih rubova. Zahvaljujući kratkoj dršci pruža maksimalnu kontrolu pri detaljnom radu izbliza te je izrađen u potpunosti bez životinjske dlake.

Parametri proizvoda

  • Marka: PRINCETON
  • Linija proizvoda: Velvetouch
  • Vrsta kista: ravni wash kist
  • Materijal dlake: mješavina sintetičkih vlakana
  • Vrsta drške: kratka drška
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Upotreba i održavanje

Kist je prikladan za podslikavanje, kontinuirane površine u boji i ravne linije s vodenim i uljanim bojama. Nakon upotrebe isperite ga vodom (kod uljanih medija prvo razrjeđivačem), lagano oblikujte vrh dlake i sušite položenog vodoravno.

Često postavljana pitanja

Sadrži li kist prirodnu životinjsku dlaku? Ne, kist je izrađen isključivo bez upotrebe životinjske dlake, od mješavine sintetičkih vlakana.

S kojim medijima se ovaj kist može koristiti? Kist pouzdano funkcionira s vodenim i uljanim medijima.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

ARTMIE Clay with me Set gline za modeliranje 3x500g

ARTMIE Clay with me Set gline za modeliranje 3x500g


Prodajna cijena  5,29 € Redovna cijena  11,07 € Jedinična cijena 3,53 €/kg
ARTMiE
ARTMIE Clay with me Set gline za modeliranje 2x500g

ARTMIE Clay with me Set gline za modeliranje 2x500g


Prodajna cijena  4,39 € Redovna cijena  7,38 € Jedinična cijena 4,39 €/kg
ARTMiE
ARTMIE Mold Mate Silikonski kit - Set 1:1 400g

ARTMIE Mold Mate Silikonski kit - Set 1:1 400g


Prodajna cijena  29,37 € Redovna cijena  42,58 € Jedinična cijena 73,43 €/kg
ARTMiE
Školski crtaći papir A4/A3/A2 - 20 kom

Školski crtaći papir A4/A3/A2 - 20 kom


1,21 €
ARTMiE
ARTMIE Clay with me Samostvrdnjavajuća masa za modeliranje - 500 g

ARTMIE Clay with me Samostvrdnjavajuća masa za modeliranje - 500 g


3,85 € Jedinična cijena 7,70 €/kg
ARTMiE
Školski slikarski šatafelaj za djecu SZ1-M

Školski slikarski šatafelaj za djecu SZ1-M


17,29 €
ARTMiE®

Nedavno viđeno