Natrag u trgovinu PRIP4750AQ_025

Ravni kist za akvarel PRINCETON Neptune Aquarelle Wash s kratkom drškom

Na zalihi

Odaberi
€10,79
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Ravni kist za akvarel PRINCETON Neptune Aquarelle Wash vrhunski je umjetnički kist s izuzetno mekom sintetičkom dlakom koja vjerno oponaša prirodnu dlaku vjeverice. Zahvaljujući iznimnoj sposobnosti upijanja velike količine vode i ravnomjernog otpuštanja boje, idealan je za akvareliste za pokrivanje velikih površina i postizanje glatkih prijelaza. Kratka drška pruža izvrsnu kontrolu i preciznost pri radu izbliza.

Ključne značajke

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Neptune
  • Vrsta kista: Aquarelle Wash (ravni)
  • Materijal dlake: sintetička vjeverica
  • Drška: kratka drška
  • Prikladno za medije: akvarel i boje na bazi vode
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Primjena i tehnike

Ovaj kist namijenjen je za akvarel i druge medije topive u vodi, pri čemu se posebno ističe u tehnikama laviranja, mokro na mokro i stvaranju besprijekornih gradijenata boja.

Često postavljana pitanja

Kako pravilno održavati kist PRINCETON Neptune? Nakon upotrebe kist isperite čistom vodom (kod upotrebe s uljem najprije odgovarajućim razrjeđivačem), nježno oblikujte vrh i ostavite ga da se suši u vodoravnom položaju.

Koje su karakteristike sintetičke dlake serije Neptune? Dlaka od sintetičke vjeverice iznimno je meka, elastična, dugotrajna, upija veliku količinu vode te osigurava precizan potez pri slikanju.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno