Natrag u trgovinu HLBHOAUy_029

Profesionalne akrilne boje Heavy Body - Holbein | žute nijanse

(5)

Odaberi
€2,05€4,44Akcija
€102,50 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Prekrasno sjajna žuta koja na slici doslovno svijetli.

Simon Provjerena recenzija

Boja ima odličnu teksturu koju sam do sada kod drugih marki uzalud tražila.

Norbert Provjerena recenzija

Lijepo gusta boja, ne curi i s njom se može sjajno raditi čak i u debljim slojevima.

Eduard Provjerena recenzija

Kao početnik sam se bojao hoću li znati raditi s tako gustom bojom, ali išlo je samo od sebe.

Branislav Provjerena recenzija

Izvrstan omjer cijene i kvalitete, ova žuta mi u ateljeu ne smije nedostajati.

Jana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno