Natrag u trgovinu HLBHOAUbr_111

Profesionalne akrilne boje Heavy Body - Holbein | smeđe nijanse

(5)

Odaberi
€2,05€4,44Akcija
€102,50 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

S ovom smeđom mi se radilo izvrsno, prekrasno se miješa s drugim tonovima i zaista je maslačna.

Alexandra Provjerena recenzija

Idealna za slikanje krajolika, ova tamnosmeđa ima sjajnu dubinu.

Romana Provjerena recenzija

Profesionalna kvaliteta po razumnoj cijeni, sigurno ću dokupiti i druge smeđe nijanse.

Diana Provjerena recenzija

Boja je vrlo gusta, tako da u tubi traje vječno, to je odlična investicija za svakog slikara.

Patrícia Provjerena recenzija

Prekrasan zemljani ton koji slici daje pravi karakter.

Martin Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno