Natrag u trgovinu HLBHOAUr_028

Profesionalne akrilne boje Heavy Body - Holbein - crvene nijanse

(5)

Odaberi
€2,05€4,31Akcija
€102,50 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Profesionalne akrilne boje Holbein Heavy Body prave se kombiniranjem tradicionalnih organskih pigmenata i najsavremenijih organskih pigmenata, čime se dobiva najširi raspon nijansi. Ove akrilne boje imaju sličnu strukturu kao i fine uljane boje, što umjetnicima omogućava lakše miješanje i razrijeđivanje boja. Možete ih nanositi kistom, ali će se na debljim slojevima vidjeti tragovi teksture. Holbein Heavy Body Artist Acrylic nudi umjetnicima profesionalna kvaliteta boja po prihvatljivoj cijeni. Zahvaljujući širokom izboru boja, odličnoj otpornosti na svjetlost i povoljnoj cijeni, ove boje će svakako naći svoj dom u ateljeu svakog umjetnika.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • Profesionalne akrilne boje Heavy Body
  • Kvalitetni pigmenti
  • Crvene i roze nijanse
  • Visoka pokrivnost
  • Trajne boje otporne na svjetlost
  • 20 ml tuba
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Ova crvena je toliko zasićena da bole oči, kao stvorena za moje cvijeće.

Erik Provjerena recenzija

Kupila sam ovu tubu i pigmentacija je stvarno vrhunska, zasićena i izražajna boja.

Jakub Provjerena recenzija

Profesionalna sam slikarica i s ovom crvenom je užitak raditi, u mješavini s ostalim bojama funkcionira savršeno.

Adam Provjerena recenzija

Odlična konzistencija koja mojim djelima daje potreban šarm.

Ondrej Provjerena recenzija

Naručio sam ovu konkretnu tubu i stigla je u redu, boja je točno takva kakvu sam trebao za sjene.

Dávid Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno