Natrag u trgovinu PRIP4850TR_4

PRINCETON Aqua Elite putni kist za akvarel okrugli


Odaberi
€34,90
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Putni akvarelni kist PRINCETON Aqua Elite okruglog oblika vrhunski je umjetnički alat sa sintetičkom dlakom koja vjerno oponaša prirodnog crvenog samura (kolinsky). Dizajniran je za akvareliste i umjetnike koji rade s gvašem ili tušem, a zahtijevaju visoku moć upijanja, precizno zadržavanje oblika i ravnomjerno otpuštanje pigmenta. Zahvaljujući kratkoj dršci pruža maksimalnu kontrolu pri slikanju detalja i pri tehnikama laviranja.

Parametri proizvoda

  • Marka: PRINCETON
  • Linija proizvoda: Aqua Elite
  • Vrsta kista: putni okrugli (round)
  • Materijal dlake: sintetički crveni samur (kolinsky)
  • Drška: kratka
  • Prsten (ferula): bešavni metalni
  • Dimenzije pakiranja: 70 × 250 × 10 mm
  • Težina: 0,03 kg
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Primjena i tehnike

Kist je idealan za akvarel, gvaš i tuš. Savršeno je prikladan za laviranje, glatke prijelaze boja i precizan rad na detaljima izbliza.

Često postavljana pitanja

Kako održavati kist nakon slikanja? Nakon upotrebe isperite kist vodom (kod upotrebe s uljem najprije razrjeđivačem), prstima nježno oblikujte vrh i ostavite ga da se suši u vodoravnom položaju.

Koja su svojstva sintetičke dlake Aqua Elite? Sintetička dlaka vjerno oponaša prirodnog crvenog samura – zadržava veliku količinu vode i boje, čuva fini vrh, elastičnost te osigurava ravnomjerno otpuštanje pigmenta.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno