Predivo za pletenje 85 m


Odaberi
€3,05
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pamučna podloga za pletenje je odličan izbor za ručni rad. Bez obzira na to kako se odlučite kreirati svoje proizvode, 100% pamučno predivo je garancija kvaliteta i zadovoljstva. Vlakno se sastoji od osam niti, što povjećava njegovu snagu. Za pletenje možete koristiti kuke ili igle od 4 mm. Izradite pletenu odjeću, zanimljive igračke ili unutrašnje ukrase za svoju djecu od ovog praktičnog pamuka.

каrakteristike proizvoda

  • pamuk za pletenje
  • od 8 upletenih vlakana
  • težina: 50 gr
  • dužina: 85 m
  • sastav: 100 posto pamuk
  • pogodan za igle i kuke od 4 mm
  • pranje na maksimalnoj temperaturi od 40 ° C
  • preporučuje se: hladno glačanje, nježno čišćenje
  • ne preporučuje se: glačanje, izbijeljivač, mašinsko sušenje
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,38 € Jedinična cijena 29,20 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno