Natrag u trgovinu DLRD803052003

Porculanska slikarska paleta DALER ROWNEY pravokutna 22 x 20 cm

€14,99
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Porculanska paleta DALER ROWNEY pouzdan je pribor za miješanje i razrjeđivanje boja. Zahvaljujući glatkoj porculanskoj površini ne upija pigmente i ne ostavlja mrlje, pa zamiješane nijanse uvijek ostaju čiste i vjerne boji. Pojedinačna udubljenja pružaju pregledan prostor za odvajanje boja i rad s medijima topivim u vodi.

Bijela podloga omogućuje točnu procjenu zasićenosti i tona boje. Paleta je izuzetno izdržljiva i jednostavna za čišćenje, a sasušene ostatke boje dovoljno je samo otopiti vodom i isprati. Izvrsno će poslužiti za svakodnevno stvaranje u ateljeu i u školskoj učionici.

  • Materijal: bijeli neupojni porculan
  • Dimenzije: 22 x 20 cm
  • Oblik: pravokutni s udubljenjima
  • Prikladno za: akvarel, tuševe i gvaš
  • Održavanje: lako perivo vodom, bez ostavljanja mrlja
  • Primjena: za atelje i učionicu
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno