Polimer CERNIT PEARL 56 g

Na zalihi

Odaberi
€2,84
€50,71 / kg
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Cernit Pearl je posebna verzija polimerne mase koju karakterizira fini sedefasti sjaj. Ova masa namijenjena je za izradu nakita izvanrednog izgleda i za umjetnike koji traže isti estetski užitak kao i kod rada s pravim biserima. Uz Cernit Pearl možete izraditi naušnice, perle, privjeske, pribadače, broševe i druge ukrasne predmete koji svjetlucaju pri svakom svjetlu. Glina za modeliranje također je izvrsna za ukrašavanje kućnih dodataka kao što su šalice, šalice i pribor za jelo, te daje elegantan završni dodir svakom projektu. Cernit Pearl lako se oblikuje i fleksibilan je, što omogućuje jednostavno modeliranje i kombiniranje različitih boja za stvaranje jedinstvenih nijansi i dizajna. Prilikom rada s ovim materijalom, mora se održavati čistoća kako bi sedefasti učinak ostao netaknut. Također reagira na promjene temperature, postaje mekša na vrućini i čvršća na hladnoći, što omogućuje precizno i detaljno modeliranje. Nakon oblikovanja, Cernit Pearl se peče u pećnici na 110-130°C 30 minuta kako bi se postigla optimalna tvrdoća. Nakon pečenja proizvodi se mogu dodatno ukrasiti akrilnim bojama i zaštititi lakom čime se osigurava njihova dugotrajna postojanost i estetski izgled. Stvrdnuta masa se zatim može dodatno brusiti i bušiti prema potrebi. Cernit Pearl kompatibilan je s drugim polimernim glinama , a također je prikladan za rad s djecom od 8 godina i više, omogućujući im da budu uključeni u kreativni proces. Svako pakiranje sadrži 56 grama gline, što osigurava dovoljno materijala za razne projekte. Cernit Pearl je savršen izbor za svakoga tko želi početi stvarati jedinstvena i elegantna umjetnička djela.

Parametri proizvoda:

  • Cernit Pearl glina za modeliranje
  • biserni sjaj
  • lako gnječiv
  • da se ispeče u pećnici
  • može se dalje modificirati
  • kompatibilan s drugim masama
  • različite nijanse
  • težina 56 g
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno