Pebeo boja za linorez 80 ml

Na zalihi

Odaberi
€9,19
€114,88 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pebeo Lino je visoko pigmentirana boja za tisak na bazi vode namijenjena za linorez i blok tisak. Ima gustu, masnu konzistenciju za ravnomjerno nanošenje valjkom te stvara oštre, zasićene otiske na papiru, kartonu i tekstilu. Idealan je izbor za grafičke radionice, škole i umjetnike, a nakon sušenja ostaje trajna.

Parametri proizvoda

  • Marka: PEBEO
  • Linija proizvoda: Pebeo Lino
  • Volumen: 80 ml
  • Baza: na bazi vode
  • Prikladne površine: papir, karton, ravni tekstil
  • Konzistencija: gusta, masna
  • Podrijetlo marke: Francuska (osnovana 1919. godine)
  • Težina: 0,118 kg
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Upotreba i tehnike

Boja se nanosi grafičkim valjkom na linoleum ili gumenu ploču te se tiskom prenosi na papir, karton ili tekstil. Sve se nijanse mogu međusobno miješati, a u ponudi se nalaze klasični pigmenti kao i metalik te fluorescentne varijante. Prilikom tiska na tekstil potrebno je gotov motiv fiksirati glačalom.

Često postavljana pitanja

Kako se čiste korišteni alati i valjci? Zahvaljujući bazi na vodi, valjak za tisak i pribor čiste se vrlo jednostavno sapunom i vodom odmah nakon završetka rada.

Je li potrebno boju dodatno obraditi prilikom tiska na tekstil? Da, pri nanošenju na ravni tekstil boja zahtijeva fiksiranje glačalom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Završni akrilni lak sjajni od Kompozit – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)

Završni akrilni lak sjajni od Kompozit – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)


Prodajna cijena  9,48 € Redovna cijena  11,85 €
Kompozit
Kompozit satin akrilni završni sloj – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)

Kompozit satin akrilni završni sloj – 150 ml – pakiranje 3 kom (−20%)


Prodajna cijena  9,58 € Redovna cijena  11,97 €
Kompozit
Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine

Pasta za modeliranje 3D reljefa ARTMIE | fini pijesak, različite zapremine


9,29 € Jedinična cijena 19,77 €/kg
ARTMiE
Silikonsko ulje ARTMIE 20 ml

Silikonsko ulje ARTMIE 20 ml


2,43 € Jedinična cijena 121,50 €/L
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja

ACRYL PRO Kompozit set akrilnih boja


13,49 €
Kompozit
(3)

Nedavno viđeno