Natrag u trgovinu JOV98060M

Okrugle voštane bojice JOVI Jumbo nijanse kože - set 60 kom sa šiljilom

€18,99
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

JOVI Jumbo voštane bojice u praktičnoj plastičnoj posudi sa šiljilom debele su okrugle voštane pastele osmišljene kao savršen prvi kreativni pribor za djecu u vrtićima, igraonicama i nižim razredima škole. Cijelo tijelo bojice izrađeno je od obojene mase, što osigurava dugotrajnost i bogat, ujednačen trag bez potrebe za snažnim pritiskom na papir ili karton. Set sadrži 60 komada voštanih bojica u 6 prirodnih nijansi kože, ne ostavlja mrlje na rukama, nema neugodnih mirisa i zahvaljujući čvrstoći bojice se ne lome pri uobičajenom padu.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Model: Jumbo
  • Sadržaj pakiranja: plastična posuda, 60 kom voštanih bojica, 1x šiljilo za debele bojice
  • Boje: 6 nijansi boje kože
  • Oblik: debele okrugle
  • Svojstva: bez mirisa, ne prljaju ruke, otporne na lomljenje, bez glavnih alergena
  • Sigurnosni standardi: u skladu s normom EN 71
  • Masa pakiranja: 0,53 kg

Primjena i tehnike

Ove voštane pastele idealne su za crtanje, sjenčanje, slojevito nanošenje boja i tehniku struganja (sgraffito). Zahvaljujući priloženom šiljilu, bojice se lako održavaju oštrima za precizne linije, a ostaci od šiljenja mogu se iskoristiti za izradu zanimljivih kolaža. Eventualne mrlje s tekstila lako se uklanjaju ručnim pranjem uz pomoć običnog sapuna.

Često postavljana pitanja

Jesu li ove voštane bojice sigurne za djecu i bez alergena? Da, JOVI voštane bojice zadovoljavaju stroge europske sigurnosne standarde EN 71 i izrađene su bez glavnih alergena.

Lome li se bojice lako pri padu? Ne, debele Jumbo bojice prilagođene su dječjim rukama i izuzetno su otporne na lomljenje pri padu.

Mogu li se bojice isprati s odjeće? Da, mrlje na tkaninama mogu se jednostavno ukloniti ručnim pranjem pomoću vode i sapuna.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno