Metalik boja za tekstil - 50 ml


Odaberi
€3,19
€63,80 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boja za tekstil Pentart 50 ml

Boja za tekstil Pentart 50 ml


3,69 € Jedinična cijena 73,80 €/L
Pentart
Album za scrapbooking neutral

Album za scrapbooking neutral


9,99 €
DP Craft
Akrilna boja za tekstil i kožu MAMBO 20 ml

Akrilna boja za tekstil i kožu MAMBO 20 ml


1,39 € Jedinična cijena 69,50 €/L
Kompozit
Polimerna masa FIMO Soft 454 g

Polimerna masa FIMO Soft 454 g


13,20 € Jedinična cijena 29,07 €/kg
FIMO
Polimerna masa FIMO Soft 57 g

Polimerna masa FIMO Soft 57 g


3,04 € Jedinična cijena 53,33 €/kg
FIMO
Polimerna masa CERNIT Translucent 250 g

Polimerna masa CERNIT Translucent 250 g


10,79 € Jedinična cijena 43,16 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno