Natrag u trgovinu SCH50750034

Medium Opaque bijela za vodene boje 30 ml

Na zalihi
(5)
€8,99
€299,67 / l
Na putu k namaDostava za 11–12 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Schmincke bijeli posvjetljivač za vodene boje profesionalni je slikarski medij koji je idealan za dodavanje svijetlih tonova vašim slikama u vodenim bojama. Médium Opaque white napravljen je od najboljih sastojaka i visoko je pigmentiran, što vam omogućuje stvaranje svijetlih i živih boja koje neće izblijediti tijekom vremena. Također je otporan na vodu i UV zračenje, osiguravajući da vaše slike ostanu živopisne i lijepe godinama koje dolaze. Ovaj bijeli osvjetljivač jednostavan je za korištenje i prikladan i za početnike i za iskusne umjetnike. To je bitan alat za svakoga tko želi dodati dašak svjetline i svjetla svojim akvarelnim slikama. Idealno je prilagođen za 24 nijanse boja Schmincke AQUA DROP.

karakteristike proizvoda:

  • srednje neprozirna bijela
  • za vodene boje
  • posvjetljuje vodene boje
  • idealno za AQUA DROP
  • proizvedeno u Njemačkoj
  • zapremina 30 ml
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 5 recenzija

Jedna od mojih najkorištenijih boja za airbrush. Budući da je na vodenoj bazi, nikada se ne začepljuje.

Michaela Provjerena recenzija

Prvi put koristim Schmincke Aqua Drops i oduševljena sam! Radim vrlo vodenaste impresionističke slike i ove kapljice su super.

Denisa Provjerena recenzija

Prekrasno zasićene boje koje se dobro miješaju, gotovo kao tuš. Jako sam zadovoljna kvalitetom.

Alexandra Provjerena recenzija

Kvaliteta, iskoristivost i zasićenost boja nadmašili su moja očekivanja. Prvoklasan proizvod!

Romana Provjerena recenzija

Čini se da rade dobro. Početnica sam, pa su lijepe za isprobavanje.

Diana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno