Natrag u trgovinu CRLE24088

Medij za tekstil Creall Tex Mix, 500 ml, transparentan

€11,29
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Creall medij Tex Mix je transparentna akrilatna emulzija koja pretvara Creall tempere u punopravne boje za tekstil. Namijenjen je svim kreativcima i umjetnicima koji žele slikati na različitim tekstilnim materijalima bez potrebe za kupnjom posebnih setova boja. Osigurava pouzdanu prilagodbu običnih tempera za nanošenje na tkanine.

Parametri proizvoda

  • Marka: Creall
  • Naziv: Tex Mix
  • Volumen: 500 ml
  • Svojstvo: transparentno
  • Sastav: akrilatna emulzija
  • Pakiranje: 1 kom

Uporaba i nanošenje

Medij je prikladan za velik broj tekstilnih materijala. Miješanjem s Creall temperama stvarate boju za tekstil; preporučujemo da tkaninu operete prije nanošenja boje.

Često postavljana pitanja

Kako djeluje medij Creall Tex Mix? Akrilatna emulzija pretvara Creall tempere u boje prikladne za slikanje na tekstilu.

Treba li tekstil nekako pripremiti prije slikanja? Da, preporučujemo da tkaninu operete prije samog nanošenja boja.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml

Strukturna pasta Kompozit glatka bijela 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
(2)
Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bijela glatka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Metalik akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


14,49 € Jedinična cijena 28,98 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno