MABEF veliki štafelaj s ručicom

€936,37
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

MABEF veliki slikarski štafelaj s ručicom je masivni atelijerski štafelaj od nauljenog bukovog drva, namijenjen za rad s velikim i teškim platnima. Zahvaljujući okretnoj ručici i stupu na izvlačenje omogućuje glatko i precizno podešavanje radne visine bez napora. Čvrsta konstrukcija s vlastitom težinom od približno 32 kg pruža maksimalnu stabilnost pri zahtjevnom stvaralaštvu u ateljeu.

Parametri i specifikacije

  • Marka: MABEF
  • Materijal: Nauljeno bukovo drvo
  • Podešavanje visine: Mehanizam s ručicom i stup na izvlačenje
  • Nagib: Podesivi nagib platna
  • Nosivost: Do 40 kg
  • Težina štafelaja: Približno 32 kg
  • Podrijetlo: Proizvedeno u Italiji (Ispra, od 1948.)
  • Pakiranje: Isporučuje se u dijelovima za montažu (1 kom)

Primjena u ateljeu

Štafelaj je idealan za umjetnike koji rade na velikim formatima u ateljeu, pri čemu podesivi nagib omogućuje prilagodbu položaja platna različitim slikarskim tehnikama, a nauljena površina olakšava održavanje i odbija boju.

Često postavljana pitanja

Koju maksimalnu težinu platna štafelaj može podnijeti? Štafelaj sigurno drži platna težine do čak 40 kg.

Kako se podešava visina platna na štafelaju? Visina se podešava glatko pomoću okretne ručice i stupa na izvlačenje.

U kakvom se stanju štafelaj isporučuje? Štafelaj se isporučuje u kompletu za montažu.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 2500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 2500 ml


Prodajna cijena  25,65 € Redovna cijena  28,50 € Jedinična cijena 10,26 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Metallic 20 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Metallic 20 ml


Prodajna cijena  1,25 € Redovna cijena  1,39 € Jedinična cijena 62,50 €/L
Kompozit
3D+ crno slikarsko platno na okviru PROFI 20 × 20 cm — set od 3 komada (2 + 1 gratis)

3D+ crno slikarsko platno na okviru PROFI 20 × 20 cm — set od 3 komada (2 + 1 gratis)


Prodajna cijena  13,98 € Redovna cijena  20,97 €
ARTMiE
Crno-zlatni reljefni rad — složi vlastiti set

Crno-zlatni reljefni rad — složi vlastiti set


od Prodajna cijena  16,24 € Redovna cijena  21,66 €
ARTMiE

Nedavno viđeno