Natrag u trgovinu MABM25

MABEF Universal konvertibilni slikarski stalak od bukovog drva

Na zalihi
€199,00
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Mabef Universal slikarski stalak konvertibilni je štafelaj s jednim stupom, izrađen od kvalitetnog parenog i nauljenog bukovog drva. Zahvaljujući mogućnosti preklapanja stupa u potpuno vodoravni položaj stola, idealan je izbor za umjetnike koji rade s uljem, akrilom, pastelom i akvarelom, kao i za lakiranje gotovih djela. Stabilna baza u obliku slova „I“ pouzdano nosi platna veličine do 55 × 200 cm i mase do 10 kg.

Tehničke specifikacije

  • Marka: MABEF
  • Podrijetlo: Italija (proizvodnja u Ispri od 1948. godine)
  • Materijal: Pareno i nauljeno bukovo drvo
  • Vrsta stalka: Unutarnji štafelaj s jednim stupom, pretvoriv u stol
  • Maksimalne dimenzije platna: 55 × 200 cm
  • Maksimalna nosivost: 10 kg
  • Ukupna visina stalka: 225 cm
  • Dimenzije baze: 61 × 64 cm
  • Masa stalka: 9 kg
  • Isporuka: U setu za sastavljanje

Primjena i tehnike

Ovaj unutarnji stalak prikladan je za slikanje uljem, akrilom, pastelom, akvarelom te za izlaganje radova. Nagib stupa do 20° i njegovo potpuno vodoravno preklapanje posebno ćete cijeniti pri tehnikama akvarela i lakiranju, dok nauljena površina drva učinkovito odbija boje i olakšava čišćenje.

Često postavljana pitanja

Može li se stalak koristiti i kao vodoravni stol? Da, stup stalka naginje se do 20° i može se potpuno sklopiti u vodoravni položaj, što je iznimno praktično za akvarel i lakiranje.

Koje je najveće platno koje se može postaviti na stalak? Stalak može držati platno maksimalnih dimenzija do 55 × 200 cm i podnijeti opterećenje do 10 kg.

Kako se podešava visina platna? Visina platna jednostavno se prilagođava pomoću dviju kliznih letvica.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih boja Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Prodajna cijena  6,56 € Redovna cijena  7,29 € Jedinična cijena 54,67 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


Prodajna cijena  1,29 € Redovna cijena  1,39 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 2500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 2500 ml


Prodajna cijena  25,65 € Redovna cijena  28,50 € Jedinična cijena 10,26 €/L
Kompozit

Nedavno viđeno