Natrag u trgovinu PNT13377

Lak za mikro krekel efekat u 2 faze - 20 ml + 20 ml

€2,39
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Ovaj lak služi za stvaranje mikro površinskih pukotina u obliku nepravilnih kvadrata. U pakiranju se nalazi 20ml prve komponente i 20ml druge komponente.

Uporaba:

  • na već dekorirani prijedmet nanesite prvu komponentu
  • kada se osuši, nanesite drugu komponentu i dobro je utrljajte
  • kako se druga komponenta bude sušila, pojavljivat će se tanke pukotine
  • da biste naglasili pukotine, na površinu prijedmeta možete naneti različite proizvode koji nisu na bazi vode (poput Pentart tečne patine i Pentart antique paste)
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,09 € Jedinična cijena 50,90 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno