Natrag u trgovinu PRIP3750AS0_62

Kosi sintetički umjetnički kist PRINCETON Select s kratkom drškom

Na zalihi

Odaberi
€10,79
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kosi sintetički umjetnički kist PRINCETON Select s kratkom drškom (Angle Shader) svestran je alat prikladan za školsko, hobi i napredno slikanje. Zahvaljujući elastičnim sintetičkim vlaknima dugog vijeka trajanja nudi precizan potez i izvrsnu kontrolu pri radu izbliza. Kist je idealan za lazure, prekrivanje površina te rad s akrilnim, uljanim i akvarel bojama.

Parametri proizvoda

  • Marka: PRINCETON
  • Linija proizvoda: Select
  • Vrsta kista: kosi (Angle Shader)
  • Materijal dlake: sintetička vlakna
  • Drška: plava drvena, kratka
  • Prsten: srebrnkast
  • Prikladno za medije: ulje, akril, akvarel
  • Pakiranje: 1 kom

Primjena i njega

Kist je prikladan za tehnike glaziranja i ravnomjerno prekrivanje površina. Nakon uporabe kist isperite vodom (kod uljanih boja najprije upotrijebite razrjeđivač), nježno oblikujte vrh u prvobitni oblik i ostavite da se suši položeno.

Često postavljana pitanja

Za koje je tehnike ovaj kist prikladan? Kist je prilagođen za slikanje akrilom, uljem i akvarelom, pri čemu je izvrstan za lazure i prekrivanje površina.

Kako održavati sintetički kist PRINCETON Select? Nakon rada očistite ga vodom ili razrjeđivačem ovisno o korištenoj boji, nježno poravnajte oblik vlakana i osušite u vodoravnom položaju.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


Prodajna cijena  1,16 € Redovna cijena  1,29 € Jedinična cijena 58,00 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Prodajna cijena  12,86 € Redovna cijena  14,29 € Jedinična cijena 25,72 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno