Komplet za mini makrame | Duga

Na zalihi
€10,99
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
Otkrijte čar stvaranja makramea u simpatičnom formatu uz ovaj mini kreativni set za izradu makrame duge . Sve što je potrebno za izradu ukrasnog komada nalazi se izravno u paketu - raznobojna pamučna špaga, konac, igla i slikovni vodič koji će vas voditi korak po korak kroz cijeli proces. Set je idealan za početnike, djecu i odrasle koji žele iskusiti radost stvaranja. Samo omotajte obojenu špagu oko užeta, napravite čvor i na kraju sašijte pojedinačne lukove duge. Rezultat je moderan, mekani ukras u obliku duge koji možete objesiti na zid, u prozor ili iznad dječjeg kreveta. Ovaj DIY projekt razvija finu motoriku i osjećaj za estetiku, a na duhovit način približava tehniku vezanja čvorova. Mali projekt s velikim učinkom - izvrstan kao poklon ili kao početak u svijet makramea!

Parametri proizvoda:

  • Sadržaj paketa: pamučna špaga, igla, konac, slikovni vodič
  • Namjena: stvaranje makrame duge
  • Razina težine: početnik
  • Materijal: pamuk
  • Prikladno za: djecu, odrasle, kreativne duše
  • Oblik rezultata: duga
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno