Natrag u trgovinu HLBHOC01_0

Komplet akvarel boja Cake Colors Transparent - Holbein

(5)

Odaberi
€20,87€44,28Akcija
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Ti transparentni tonovi su kao stvoreni za nježno slojevitost, akvareli su stvarno prozirni i čisti.

Eva Provjerena recenzija

Predivan set, jako mi se sviđa kako se boje stapaju jedna u drugu, to je čista radost slikanja.

Anna Provjerena recenzija

Za svoje ilustracije tražila sam nešto lagano i prozirno, ovo je upravo to.

Mária Provjerena recenzija

Dobro se s njima radi, pigment se taloži točno onako kako trebam.

Zuzana Provjerena recenzija

Izvrsna kvaliteta, na profesionalne akvarele ne dam.

Katarína Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,73 € Redovna cijena  6,59 € Jedinična cijena 22,92 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno