Natrag u trgovinu RSK9074769

Komplet akrilnih boja ROSA STUDIO | 12x20 ml

Na zalihi
€25,90
€107,92 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
ROSA STUDIO

Akrilna boja (20 ml) je visokokvalitetna studentska akrilna boja, koja nudi izvrsnu pigmentaciju, glatku konzistenciju i pouzdan učinak za širok raspon slikarskih tehnika. Ova svestrana akrilna boja pruža živopisno, pokrivno nanošenje koje se brzo suši u izdržljiv, vodootporan mat satenski završni sloj. Kremasta formula lako se obrađuje pomoću čopiča, paletnih noževa ili spužve te se može razrijediti vodom ili miješati s akrilnim medijima. Idealna za slikanje na platnu, miješane tehnike, dekorativne projekte i akademske vježbe. Akrilne boje ROSA Studio pružaju rezultate profesionalne kvalitete po pristupačnoj cijeni, stoga su idealne za studente umjetnosti, početnike i kreativne hobiste. Velikodušan format od 20 ml nudi odličnu vrijednost za redovitu upotrebu u ateljeu. Boje se lako miješaju i pružaju neograničene mogućnosti palete.

Parametri proizvoda:


  • EAN: 4823098538080
  • Volumen: 20 ml
  • Tip: akrilna boja (studentska)
  • Marka: ROSA Studio
  • Klasa: studentska
  • Prikladno za: platno, drvo, papir, miješane medije
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,95 € Jedinična cijena 52,67 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno