Kocke sapuna 907g


Odaberi
€8,12
€8,95 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Baza za sapun – prozirna ili bijela – za izradu prirodnog sapuna idealan je izbor za one koji se bave izradom sapuna kod kuće ili u maloj obrtničkoj proizvodnji. Ova baza za sapun za topljene i izlijevane sapune ima praktičnu podjelu u obliku kocke , što vam omogućuje jednostavno odvajanje potrebne količine bez nepotrebnog otpada. Prozirna verzija idealna je za izradu sapuna s vizualnim efektima, cvijećem ili šljokicama, dok je bijela baza izvrsna za dodavanje boja i mirisa bez gubitka pokrivne sposobnosti. Izrađena je od biljnih ulja, ima nježnu pjenu i izvrsnu kompatibilnost s različitim tipovima kože. Ova glicerinska baza za sapun prikladna je za početnike i profesionalce - za kućnu upotrebu, tečajeve, radionice ili ručno izrađene poklone. Samo je otopite, dodajte boju, eterična ulja, sušeno bilje ili aktivne sastojke, ulijte u kalup i pustite da se stvrdne.

Parametri proizvoda:

  • Vrsta: Prozirna / bijela baza sapuna
  • Težina: cca 907 g
  • Oblik: podijeljeno u kocke za lakše doziranje
  • Upotreba: Tehnika taljenja i izlijevanja
  • Pogodno za: DIY sapune, poklone, radionice, zanatsku kozmetiku
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml

Boje za tekstil i kožu ARTMIE CACADU 50 ml


3,05 € Jedinična cijena 61,00 €/L
ARTMiE
Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml

Boja za tekstil i kožu Pentart 50 ml


3,59 € Jedinična cijena 71,80 €/L
Pentart
DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju

DARWI ARMERINA Markeri za porculan 2 mm / 6 ml | izaberite boju


3,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | odaberite nijansu


4,59 € Jedinična cijena 30,60 €/L
GHIANT
Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml

Boja za staklo i porculan PENTART - 30 ml


3,04 € Jedinična cijena 101,33 €/L
Pentart
Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju

Masa za modelovanje Cernit NUMBER ONE 56g | izaberite boju


2,64 € Jedinična cijena 47,14 €/kg
Cernit

Nedavno viđeno