Natrag u trgovinu PRIP3750SET1SYNT_14

Kistovi PRINCETON Select - set od 3 do 6 kom


Odaberi
€25,50
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Set univerzalnih kistova PRINCETON iz serije Select nudi pažljivo odabrane oblike i veličine sa sintetičkim vlaknima i kratkom drškom. Dizajniran je za slikanje akrilom, akvarelom i uljanim bojama te pruža savršen izbor oblika za pokrivanje većih površina, precizne linije i sitne detalje, namijenjen početnicima i naprednim umjetnicima.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: PRINCETON
  • Serija: Select
  • Vrsta dlake: sintetička vlakna
  • Drška: kratka drška
  • Prikladno za medije: akril, akvarel, ulje
  • Sadržaj pakiranja: 3 – 6 komada (ovisno o odabranoj varijanti)
  • Sastav 3-dijelnog seta: kosi kist za sjenčanje 3/8", ravni široki kist za laviranje 3/4", okrugli kist 5

Upotreba i održavanje

Kombinacija oblika omogućuje slikanje preciznih rubova i kutova (kosi kist), pokrivanje većih površina (ravni kist za laviranje) te stvaranje finih linija i punih poteza (okrugli kist). Nakon rada s akrilom ili akvarelom kistove odmah isperite mlakom vodom i blagim sapunom, a nakon uljanih boja upotrijebite odgovarajuće otapalo. Oblikujte vrh prstima i ostavite kistove da se suše u vodoravnom položaju.

Često postavljana pitanja

Koje točno oblike sadrži 3-dijelni set?
Ova varijanta sadrži kosi kist za sjenčanje 3/8", ravni kist za laviranje 3/4" i okrugli kist veličine 5.

Za koje su tehnike i boje namijenjeni kistovi PRINCETON Select?
Sintetička vlakna iz ove linije univerzalno su prikladna za rad s akrilnim, akvarelnim i uljanim bojama.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno