Natrag u trgovinu DLRD28306000_83060002

Kist za ulje DALER ROWNEY Georgian Kolinsky Bright s dugom drškom


Odaberi
€9,29
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

DALER ROWNEY Georgian Kolinsky u obliku 'bright' vrhunski je kist za slikanje uljem izrađen od prave dlake Kolinsky samura s dugom drškom. Dizajniran je za zahtjevne studente i profesionalce, pružajući iznimnu osjetljivost na pritisak, precizno vođenje linija i glatko nanošenje boje pri finim detaljima. Predstavlja idealan alat za tehnike u kojima uobičajena tvrda čekinja nije dovoljna.

Ključne značajke

  • Brend: DALER ROWNEY
  • Linija: Georgian
  • Vrsta dlake: Prava Kolinsky samurovina
  • Oblik: Bright (kratki plosnati)
  • Drška: Duga, crna
  • Prsten (ferula): Crni metalni prsten
  • Dimenzije: 6 × 7 × 288 mm
  • Težina: 0,008 kg
  • Zemlja podrijetla: Dominikanska Republika
  • Pakiranje: 1 kom

Primjena i tehnike

Kist je prvenstveno namijenjen za slikanje uljanim bojama, portrete, lazure i fine završne radove. Zahvaljujući dugoj dršci omogućuje slikanje s veće udaljenosti od platna radi boljeg pregleda nad kompozicijom.

Njega i održavanje

Kako pravilno čistiti kist? Najprije obrišite višak boje krpicom, kist isperite u otapalu (white spirit) te ga potom temeljito operite sapunom i vodom.

Kako očuvati kvalitetu samurovine? Nakon pranja oblikujte dlaku u izvorni oblik, sušite vodoravno ili s dlakom okrenutom prema dolje te je povremeno nahranite blagim sapunom za kistove.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno