Kist PRINCETON Umbria Round za akril


Odaberi
€11,79
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

PRINCETON Umbria Round je umjetnički kist za akril s dlakom od čvršćeg sintetičkog vlakna koje pruža elastičnost, dugotrajnost i precizan potez. Zahvaljujući čvršćim vlaknima u usporedbi s klasičnim taklonom, pouzdano nosi gušću boju i zadržava željeni trag. Kist s maslinastom drškom i premazom Velvetouch idealan je za rad na detaljima i slikanje izbliza.

Karakteristike i parametri

  • Marka: PRINCETON
  • Linija proizvoda: Umbria
  • Oblik: Round (okrugli)
  • Materijal dlake: Sintetičko vlakno (čvršće od klasičnog taklona)
  • Drška: Maslinasta drška s Velvetouch premazom (kratka / duga)
  • Namjena: Akril, gvaš, kazein i dekorativno slikanje
  • Sadržaj pakiranja: 1 kom

Upotreba i tehnike

Kist je prikladan za slikanje akrilom, gvašem, kazeinom te za dekorativno slikanje gdje je potrebna kontrola nad potezom i sposobnost nošenja guste boje.

Često postavljana pitanja

Kako održavati kist nakon slikanja? Nakon upotrebe kist isperite vodom (kod upotrebe s uljem prvo razrjeđivačem), nježno oblikujte vrh i sušite ga položenog vodoravno.

Po čemu se sintetičko vlakno linije Umbria razlikuje od klasičnog taklona? Vlakno serije Umbria čvršće je od klasičnog taklona, pa može nositi gušću boju i bolje zadržava definiciju poteza.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno