Kist pero SAKURA Pigma Bold crno

Na zalihi
€3,69
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kist pero SAKURA Pigma Bold u crnoj boji vrhunski je alat za crtanje s fleksibilnim sintetičkim vrhom u obliku kista i kvalitetnom pigmentnom tintom. Namijenjeno je kaligrafima, ilustratorima i autorima mangi koji traže glatke prijelaze linija i arhivsku postojanost traga. Patentirana tinta Pigma nakon sušenja postaje vodootporna, otporna na svjetlost te ne probija kroz standardni papir.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: SAKURA
  • Serija: Pigma
  • Vrsta pera: kist pero
  • Vrh: fleksibilni sintetički vrh u obliku kista (Bold)
  • Boja: crna
  • Svojstva tinte: pigmentna, bezkiselinska, vodootporna, otporna na UV zračenje
  • Pakiranje: 1 kom
  • Zemlja podrijetla: Japan

Upotreba i tehnike

Pero se koristi na glatkom i lagano strukturiranom papiru. Promjenom pritiska i kuta ruke postižu se tanke linije i izražajni, debeli potezi, pri čemu se vrh vraća u prvobitni oblik. Nakon potpunog sušenja tinte, crtež se bez razmazivanja može kombinirati s akvarelom. Nakon upotrebe uvijek vratite poklopac; tinta nije namijenjena za perivi tekstil.

Često postavljana pitanja

Razmazuje li se tinta SAKURA Pigma u kontaktu s vodom ili akvarelom? Nakon sušenja pigmentna tinta je vodootporna i ne razmazuje se pri nanošenju akvarelnih boja.

Probija li tinta na drugu stranu papira? Zahvaljujući pigmentnom sastavu bez kiselina, tinta na uobičajenom papiru ne probija i ne žuti s vremenom.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno