Kinetički pijesak za modeliranje JOVI 3500 g

€53,90
€15,40 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kinetički pijesak za modeliranje JOVI mase 3500 g fini je materijal osmišljen za senzoričku igru i kreativno oblikovanje kod kuće i u vrtićima. Prilikom stiskanja pouzdano zadržava oblik, a istovremeno se lako ponovno mrvi i teče kroz prste, što omogućuje beskrajnu višekratnu igru. Materijal je netoksičan, izuzetno ugodan na dodir i certificiran prema europskoj normi EN 71.

Parametri proizvoda

  • Marka: JOVI
  • Vrsta proizvoda: Kinetički pijesak za modeliranje
  • Masa pakiranja: 3500 g (3,5 kg)
  • Namjena: Djeca, vrtići, senzorička igra
  • Tehnika: Modeliranje, senzoričko stvaranje
  • Sigurnosni certifikat: EN 71
  • Zemlja podrijetla: Španjolska

Upotreba i preporuke

S kinetičkim pijeskom najbolje je raditi na čistoj i čvrstoj podlozi ili u plastičnoj posudi. Idealan je za korištenje s raznim plastičnim kalupima i alatom za modeliranje, pri čemu uspješno razvija finu motoriku, taktilnu percepciju i maštu djeteta.

Često postavljana pitanja

Je li kinetički pijesak JOVI siguran za djecu? Da, pijesak je netoksičan i u potpunosti certificiran prema europskoj sigurnosnoj normi EN 71.

Može li se pijesak koristiti više puta? Da, ovaj pijesak se ne suši poput klasične gline za modeliranje, zadržava svoja svojstva i može se iznova oblikovati i drobiti.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno